Cestovné cestovné tašky

Cestovné cestovné tašky

1. Model č .: TS1006 2. Veľkosť: S 22 * 16 * 8.5cm, M 29 * 21 * 10.5cm, L 35 * 25 * 10.5cm, XL 45 * 30 * 10.5cm 3. Materiál: Nylon 4. Farba: Ružová / modrá / fialová / burgundská / čierna 5. MOQ: 1000ks / farba
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Cestovné cestovné tašky

1. Model č .: TS1006

2. Veľkosť: S 22 * 16 * 8,5 cm, M 29 * 21 * 10,5 cm, L 35 * 25 * 10,5 cm, XL 45 * 30 * 10,5 cm

3. Materiál: nylon

4. Farba: ružová / modrá / fialová / burgundská / čierna

5. MOQ: 1000ks / farba


Vlastnosti

1. 4 veľkokapacitné úložné vrecká, ktoré zodpovedajú za 24-palcové kufre, ak idete s 20 palcami, môžete ich nechať doma. Pomocou týchto krásnych tašiek na zips môžu byť veci organizovanejšie a úhľadnejšie počas cestovania.

2. Vrecká sú vylepšené tak, aby mali väčší objem, a každé vrecko je vybavené medzivrstvou, čo spôsobuje, že súprava vyčnieva od ostatných a vyhnú sa príliš veľa malých vreciek.

3. Kvalita tašiek je viditeľná, s peknými rukoväťami a vybranými materiálmi.

4. Tiež tašky sú vodotesné, pošlite nám e-mail, ak máte záujem o túto sadu.

5. Zákazníci sú privítaní pridať logá, alebo personalizované vlastné tašky, tešíme sa na spoluprácu.


Jednou z najťažších vecí o balení cestovania je dať všetko, čo chcete, do svojho kufra. Systém nášho obalového krytu rieši tento problém úhľadným balením všetkých odevov v našej úspornej taške. Umožňuje ľahko ukladať a usporiadať vaše oblečenie, čím sa ľahko balí a dokonca sa ľahšie otvára. Vaše šaty zostanú čisté a počas vašej cesty nebudú zahltení.

výhody

Rozlúčte sa so všetkými oblečeniami v taške. Existuje veľa rôznych veľkostí na výber a môžete zabaliť rôzne oblečenie.

Užívateľsky príjemný dizajn

V rôznych veľkostiach môžete krabicu na balenie vložiť do kufra alebo batohu. Vysokoteplotná úprava spôsobuje, že tkanina je menej náchylná na vyblednutie. Vysoko kvalitné tkaniny odolné voči roztrhnutiu nylonu sú tiež odolné proti vlhkosti. Dvojitý dizajn zip umožňuje ľahšie naplniť a vyložiť oblečenie v obalovej kocke.

Priedušná sieťovina

Mäkká a trvanlivá sieťovina nepoškodí jemné oblečenie. Okrúhly obal nielenže vám umožňuje ľahko identifikovať oblečenie, ale tiež umožňuje, aby vaše oblečenie dýchalo cez priedušnú sieťovú štruktúru.


skladovanie bags.jpg

Vyšetrovanie