Cestovanie Batohy pre mužov

Cestovanie Batohy pre mužov

Cestovanie Batohy pre mužov / Model no: BP005 / veľkosti: 36 * 42 * 21cm

Podrobnosti o produkte

Cestovanie Batohy pre mužov

BP007 (1)


Minimálne množstvo: 20pcs/farba (len vtedy, keď na sklade)

BP007 (2)

·      Pack pre mnoho management: Táto vykonávať nie je veľký & veľké ale je správnu veľkosť a robí svoju prácu udržať všetko v trati a žiadne ďalšie tváre neporiadok a prehrabávanie sa v okolí; jednoducho pomocou rôznych veľkostí z priehradky & vrecká kedykoľvek uložiť všetky vaše náležitosti v poradí jednoduchý a rýchly prístup.

·         Ľahké cestovanie zariadenia; Tieto vaky nemajú extra silný priebežný koleso Prevodové hmotnosti dole ale tento batoh je vybavený sklzu vrecká držiak pre nejaký cool počítač notebook že pod 12-palcový a tiež s dvoma miestami držať fľašu s vodou alebo malým/mini dáždnik na dvoch stranách pre hydratio n alebo mame plienky použitie.

·        Robustný & odolný materiálže z vysokokvalitných oxford s vodeodolným chrániť všetky vaše veci od akejkoľvek tekutiny alebo dažďová kvapka nehôd; Hoci vrece už má veľkú kapacitu, ale v niektorých prípadoch je nad naložený, strane pracky a popruhy sa udržiavať vrece v tvare a firmy.

·         Pre rôzne účely; či je súbor cestovať, Pešia turistika, alebo športovanie, pomocou pre služobnú cestu. Firma, luxusné, elegantné a super užitočný pre mužov alebo ženy na všetky príležitosti

·         Veľkosť:Šírka 36cm, výška 42cm, hrúbka 21cm


Pošlite nám email na Posledná produkujúce batohy

BP007 (3)Bags Factory
Hot Tags: Cestovanie Batohy pre mužov, Čína, výrobcov, veľkoobchodných, lacné, na zákazku, hromadné, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like