Girls Teal Batoh

Girls Teal Batoh

Dievčatá teal batoh / Model č .: BP017 / Veľkosť: 30 * 41 * 19cm

Podrobnosti o produkte

Dievčatá teal batoh

BP017 (1)

UNIQUE DESIGN: Tento dievčenský teal batoh je zdokonalením iného normálneho polyster batohu; V štruktúre má predná časť otvorenú tašku bez zipsu pre ľahké umiestnenie vecí, ako sú knihy, dáždnik, ktoré položky vyžadujú rýchle vytiahnutie. A vrecko na zips, ktoré udržuje drobné veci dobre, nie v prípade, že taška je hore dnom. Na zadnej strane je taška proti krádeži a hlavná taška je určená na štúdium kníh alebo cestovných predmetov, čo je tiež dobré na to, aby ste mali počítač.

Podľa vzoru je to veľmi svieža teal a šedá farba, v abstraktných kvetoch, celkom dobrá pre dospievajúce dievčatá. Zatiaľ čo materiál a spracovanie je oveľa lepšie, spokojné dievčatá, ktoré chcú kvalitný batoh pre dlhodobé použitie.

  

KVALITA: Kniha taška dievčaťa, používa kvalitný nylonový materiál, ktorý je odolný voči opotrebovaniu a nepremokavý, pekné spracovanie zaručuje, že línia sú čisté a čisté; Nylonové zipsy s vysokým koncovým rozmerom zaisťujú užívateľom pekný a hladký pocit pri používaní. Farby tlače sú jasné, farba nezasahuje časom. Tiež popruhy sú bavlnený materiál, ktorý je silný, priedušný a mäkký a odolný. Každý detail je postaraný.

 

OCCASIONS: Pekný batoh Teal je vysoko uvítaný dospievajúcimi dievčatami. Môže byť použitý ako cestovná taška alebo knižná taška, môže byť darčekom pre priateľov alebo prítomný od matky / otca k dievčatám.

BP017 (2)BP017 (5)

MNOŽSTVO: Minimálne množstvo je 20ks / farba, zatiaľ čo taška je na sklade , ale ak nie, 500pcs by bolo začiatok. Máme veľa podobných batohov vo výrobe, ak máte záujem, pošlite nám e-mail, budeme odpovedať do 24 hodín.

BP017 (3)Bags FactoryHot Tags: dievčatá teal batoh, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, lacné, na zákazku, hromadné, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like