Modrý batoh na notebook

Modrý batoh na notebook

Modrý laptop batoh / Model č .: BP005 / Veľkosť: 30 * 41 * 23cm

Podrobnosti o produkte

Modrý laptop batoh

BP005 (1)MINIMÁLNA MNOŽSTVO: 20ks / farba ( iba ak je na sklade )

BP005 (2)BP005 (3)

 

A. Blue Laptop Batoh Materiál : Vysoko kvalitné vodotesné odolné proti poškriabaniu Oxford (ale nie úplne nepremokavé) a kožené dekorácie a hladký kovový zips

B. Viacúčelová taška : predné vrecko pre ľahký prístup k knihám, mini iPad a iným drobným veciam; Zipsové vrecko na veku, na karty a tkaniny, tiež telefón, zvyšuje pohodlie pri používaní tašky. Hlavná priehradka s podšívkou pre notebook s veľkosťou až 13 palcov a veľká kapacita môže mať oblečenie a cestovné potreby; Taška je ideálna na cestovanie, zatiaľ čo so zadným širokým popruhom je možné pripevniť kufor na batožinu, voľné ruky z držania ťažkého materiálu. Existujú dva spôsoby nosenia vrecka buď hornou rukoväťou, alebo batohom. Tiež to môže byť pekná taška pre múmiu, ktorá je taškou na plienky v dôsledku humanizovaného dizajnu.

C.   Nákladovo efektívne : Tento cestovný batoh je módne navrhnutý, jednoduchý, ale klasický, multifunkčný a trvanlivá kvalita. Najlepšia vec je, že prichádza s veľmi konkurenčnou cenou. Minimálne množstvo tejto tašky je 20 ks, zatiaľ čo vyrábame tieto tašky, pretože sa mení výrobná linka. Pošlite nám e-mail s najnovšími dostupnými modelmi.

BP005 (6)

Tašky Factory


Hot Tags: modrý notebook batoh, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, lacné, zvyk, hromadné, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like