Čierny a modrý batoh

Čierny a modrý batoh

Čierny a modrý batoh / Model č .: BP015 / Veľkosť: 30 * 41 * 18cm

Podrobnosti o produkte

Čierny a modrý batoh

BP015 (1)

MOQ: 20ks / farba, ak je na sklade

BP015 (2)BP015 (3)

·        Vodotesnosť : Čierny a modrý batoh je vyrobený z kvalitného nylonového materiálu odolného voči vode. Vodné kvapky padajú, keď boli na povrchu batohu. Pri slabom daždi nie je žiadny problém používať.

·          Ľahký: Nylon je ľahký. A batoh nemá príliš veľa nadbytočných oddelení, ale iba potrebné vrecká. Skúste najlepšie urobiť tašku jednoduchou, ale užitočnou.

·          Pohodlné nosenie: Zadná časť bola vyrobená z priedušného materiálu. Po dlhej dobe nosenia sa nebudete cítiť horúci. Štyri vrstvy špongie na hlavnom tele a polstrované nastaviteľné popruhy robia tašku pohodlnejšou na nosenie. Môžete to vziať do školy, nakupovať, jazda na bicykli, cestovať, datovať, pracovať, športovať atď.

·          Táto knižná taška bola navrhnutá delikátna, nie príliš veľká na to, aby vyzerala nepríjemne na každodenné používanie, nie príliš malý, aby nemal dostatok priestoru na to, aby držal veci. Vzor je abstraktný, farebný jednoduchý a dizajn klasický. To môže zostať v móde na dlhú dobu.

·          Vzhľadom k tomu, že sme priamy továreň, máme špeciálnu výrobnú linku pre cestovné batohy, modely podobné v kategórii "STOCK BAGS". Umožnite nám ponúknuť v malom množstve batohov rôzne potreby zákazníkov. Prosím, pošlite nám e-mail s najnovšími modelmi v produkcii, pretože linka sa mení rýchlo, vďaka

BP015 (4)

Bags FactoryHot Tags: čierny a modrý batoh, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, lacné, na zákazku, hromadné, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like