Metódy na udržanie kožených vreciek v dobrom stave

- Apr 10, 2018-

Dnešná taška sa stala nevyhnutnou záležitosťou pre cestovanie ľudí. Čistenie a údržba tašiek je tiež novým nárastom zisku v obchode s chemickým čistením. Práčovňa Wutters zhrnula niektoré techniky údržby kožených tašiek.

1. nasiakavosť kože je silná, pozornosť by sa mala venovať ochrane pred znečistením a mala by sa brať hlavne abrazívna derma vysokej kvality.

2. týždenne utierajte suchý uterák s vodou po opakovaní niekoľkokrát na tampónom.

3. Ak je na koži škvrna, utrite ju čistou mokrou špongiou a nechajte ju prirodzene vyschnúť. Predtým, ako sa formálne používa, môže byť vyskúšaná v nenápadnom rohu.

4. Ak prevrátite nápoj na koži, okamžite ho osušte čistou handričkou alebo špongiou a utrite ju vlhkou handričkou, aby ste ju prirodzene vyschli. Nefúkajte ju suchou sušičkou.

5. ak je mastnota zafarbená, môže sa použiť na čistenie látky a zvyšok sa čistí prirodzene alebo čisto a nedá sa umývať vodou.

6. ak sa nenašli žiadne otvory, roztrhané a horiace, neopravujte, čo najskôr kontaktujte továreň.

7. nie je nutné skladovať nábytok, ktorý je uložený v koži na slnku, a spôsobí suché praskanie a vyblednutie kože. 8. vysoko kvalitný povrch kože malá jazva, môžete ručne Xiuwen a mastnotu, aby sa malá jazva vyblednúť.

9. Keď koža kropí do dažďovej vody, musí ju vyschnúť a umiestniť na vetranom a chladnom mieste, aby sa vysušila. Nepoužívajte oheň na to, aby ste ho vysušili alebo ho vypálili na slnku.

10. pred použitím výrobkov na starostlivosť o pokožku vykonajte malý test na spodnej alebo vnútornej strane vrecka.

11. vyrábajú kožu nedbalé vrásky, môžu použiť nastavenú teplotu železa a žehlenie látkou z vlny.

12. údržba hardvéru pre kožené výrobky by mala byť po použití vyčistená suchou handričkou. Ako napríklad mikrooxidácia, môžete sa pokúsiť otieranie hardvéru múkou alebo zubnou pastou.

13. lakovaná koža sa zvyčajne otrie iba jemnou handričkou.

14. údržbu lesklej kože, prosím použite špeciálny olej na údržbu špeciálneho oleja na mäkkej handričke a potom trochu sily na kože trenie; údržbu lesklej kože, zvyčajne potrebujete iba utieranie ľahkého tkaniny, ak je nečistota vážna, skúste jemne utrieť gumovou gumou, aby ste ju stierali.

15. Výrobky z kože, ako sú škvrny, môžu byť testované čierne škvrny rovnakou farbou kože a alkoholu.

16. semišová koža by mala použiť kefku na jemné zvieratá na odstránenie prachu a nečistôt na povrchu, ak je znečistenie vážne, pokúste sa jemne tlačiť a odstrániť nečistoty z kvarteta gumovou gumou.