Ako používať internetové myslenie na predaj tašiek

- Jan 03, 2018-

Muž sa pozerá na hodinky, žena sa pozrie na tašku. Tento reklamný jazyk tak, že nespočetné množstvo mužov radšej bude jesť menej ako jedlo, ale aj ušetriť peniaze na nákup obľúbeného hodinky. Pre ženy, nešťastné? Kúpiť tašku. Ohrdnutý? stačí kúpiť tašku. Propagácia, zvýšenie, oslava? Kúpte si drahšiu tašku!


To ukazuje, že balík na trhu s ženami v Číne má veľký podiel. Údaje ukazujú, že v súčasnosti čínske kožené podniky až do viac ako 5 900 zamestnancov, viac ako 900 000 ľudí, podniky s batožinou majú viac ako 3 700, viac ako 600 000 zamestnancov, možno vidieť na potenciál čínskeho trhu s batožinou, 14 miliárd.


S národným sloganom "verejné podnikanie, ľudia inovácie" tradičné batožinárske podniky prijali internet, objavili sa rôzne O2O, obchodné a iné typy elektronického podnikania. Tradičný priemysel batožiny však čelí takým problémom, ako je nedostatok internetových talentov, nedostatok cezhraničných elektronických častí a štandard inteligentného batožinového priemyslu. Slepé posunutie dopredu a ignorovanie vlastných nedostatkov nie je možné.


V prípade batožinového priemyslu, v súvislosti s horúcim stupňom nositeľného vybavenia v posledných rokoch, sú inteligentné batožinové produkty jedným z nových smerov vývoja priemyslu. Predstavte si, že keď cestujete navštíviť svojich priateľov a rodinu, aby si sbalili tašky, tašky zaznamenávajú vaše cestovné návyky a pripomínajú si batožinu, ktorú potrebujete. Alebo vyriešiť niektoré veľmi praktické problémy, ako sú ťažkosti s lezením, automatické znižovanie ťažkostí s batožinou, aby sa tašky stali súčasťou života.


V súčasnosti je väčšina batožinových podnikov pripojených k internetu prostredníctvom mobilného konca schopná kontrolovať aktivity tašiek, ako je vývoj súvisiacej aplikácie, zámok určovania polohy batožiny, aby sa zabránilo strate, a potom pridajte ďalšie funkcie. Pre high-end podnikateľov pre ich cestovanie priniesť veľa pohodlia. Okrem tejto časti technológie, batožinových podnikov prostredníctvom internetových predajných kanálov a budovanie značky je tiež jeho základný "čistý" zákon, ktorý vedie k zlepšeniu kvality čínskeho batožinového priemyslu nerovnomerný, povedomie o značke je nízke, predajné kanály komplex a ďalšie nevýhody.