Stav rozvoja čínskeho batožinového priemyslu

- Jan 03, 2018-

Keďže úroveň života a spotreby ľudí sa naďalej zlepšuje, množstvo vreciek sa stalo nepostrádateľným pre ľudí okolo šperkov. Ľudia vyžadujú, aby batožinové produkty nielen v praktickosti posilňovania, dekoratívne tiež rozšíriť.


"Dvanásť-päť" obdobie, čínsky batožinový priemysel preukázať regionálne hospodárstvo ako vzor priemyselných klastrov, tieto priemyselné zoskupenia sa skladali zo surovín, spracovanie, predaj, servis one-stop výrobný systém, batožinový priemysel "Dvanásť-päť" rozvoja hlavného postavenia, ale aj stimulovať rozvoj miestneho hospodárstva. Od roku 2017 sa krajina pôvodne zformovala v meste Guangzhou Huadou Shiling Town, Hebei Baigou, Zhejiang Pinghu, Zhejiang Ruian, Zhejiang Dongyang, Quanzhou, Fujian a ďalšie charakteristiky ekonomickej oblasti batožiny. Tvorba týchto charakteristických oblastí podporila prispôsobenie priemyselnej štruktúry a zmenu spôsobu rastu.


Podľa Čínskej priemyselnej výskumnej siete zverejnenej v rokoch 2018-2025 čínsky batožinový priemysel, súčasný stav výskumu a trhovej správy naznačujú, že čínsky batožinový priemysel po viac ako 20 rokoch rýchleho vývoja tvorí viac ako 70% svetového podielu. Čínsky batožinový priemysel sa stal dominantným postavením na svete, nielen globálnom výrobnom centre, ale aj najväčším svetovým spotrebiteľským trhom. Ako najväčšia svetová výroba a výroba batožiny má Čína viac ako 20 000 výrobných tašiek, čo je výroba takmer jednej tretiny svetových tašiek, jej podiel na trhu nemožno podceňovať. Domáce batožinové podniky aktívne integrujú zdroje založené na kvalite výrobkov prostredníctvom efektívnych spôsobov riadenia, dizajnu batožiny, výrobných a medzinárodných trendov spojených s výrobou vysokokvalitných a unikátnych vlastností výrobku s pomocou dynamiky hospodárskeho oživenia, domáceho vývozu a zároveň naďalej konsolidovať "vnútornú a vonkajšiu" predajnú stratégiu, aby získala trh.