Čínsky tovar na vývoz batožinových výrobkov

- Jan 03, 2018-

Rozumie sa, že v čínskych výrobkoch s vysokou náročnosťou na pracovnú silu sa tašky stávajú významnejšími výrobkami. V súčasnej dobe vrátane kože, textílií, penových materiálov, pásky, zipsov, ťahadiel, baliacich strojov, hardvérových doplnkov, ako je úplnejší priemyselný reťazec, počiatočný priemyselný klastr s koordinačným mechanizmom, je hospodársky rozvoj ľahkého priemyslu Čína je dôležitý priemysel a export-orientované priemyselné zoskupenia, tiež zahrnuté v národnom 25-ročné zameranie na rozvoj veľkého vývozu ľahkých priemyselných výrobkov.


Je potrebné poznamenať, že čínske ministerstvo obchodu, zástupca riaditeľa zahraničného obchodu, Wenzhongliang poukázal na to, že v zhode s RMB, surovín a nákladov na pracovisku stúpa, v súčasnej dobe prevádzka podnikov na vývoz batožiny zvýšil tlak na zníženie marží zisku, na v rovnakej dobe, zahraničné trhy naďalej zlepšovať prah prístupu k technológiám, čínska exportná štruktúra čínskych batožinových podnikov by sa mala aktívne zaoberať týmito zahraničnými technickými bariérami, pri rozširovaní vývozu výrobkov na základe zlepšenia celkovej inovačnej kapacity pre batožinový priemysel, implementácia stratégie značky.


Na 103. zasadnutí kantonského veľtrhu, aj keď popularita môže byť nižšia ako predchádzajúce zasadnutie, ale stále prebieha rozkvet podnikania, mnoho kupujúcich.