2019 Lineapelle štruktúry analýzy

- May 15, 2018-

640.webp (1).jpg

Tkaniny na jar av lete Ukázať preukázali vynikajúce remeselné spracovanie a vyspelá technológia výroby talianskej kože a vzniku viac inovatívne tlačové vzory a nové látkové vzory. Tieto tkaniny sú viazané zamiesť maloobchodný trh v nadchádzajúcich mesiacoch.

 

Textílie - lesklá lakovaná koža

V koži alebo PU kože a ďalších materiálov lúhovania maľovanie, tak, že látka farba je svetlé a nepremokavé, vode odolný, 19 jar a leto lesklá patent kožené spojenia, tak, že svetlé kožené viac vedeckých svetlo.

640.webp (2).jpg

Tkaniny - ochranná vrstva tkaniny

Moderné výrobné technológie bude ochrana životného prostredia materiál mäkký, vode odolný a iné multi-funkčné mäkké balíka modely, uľahčuje vytvorenie trend high street štýlu!

640.webp.jpg

2019 na jar a leto Lineapelle VS "MOS" chôdzi sila

Trend tému 19. jarné a letné Dámske tašky trend plánovanie kniha tkaniny trend používa inteligentný ochranný tkaniny vytvoriť moderný športový štýl.

640.webp (3).jpg

Textílie - matná koža

Matná koža je koža, ktorá má špeciálne brúsený a má matný povrch, ktorý dáva pohodlné vizuálny zážitok.

matt ok.jpg

2019 na jar a leto Lineapelle VS "MOS" emócie & lásky

Na jar av lete trend Dámske tašky trend plánovania rezervovať v pohybe & ľúbostný motív, tkanina trend používa pokročilé matné tkaniny a vzhľad je tiež jednoduchá a má pocit luxusu.

ad.jpg

Textílie - vráskavá koža

Vráskavá koža materiál je svetlé, nie ako hladký povrch bežných kože. Textúra vráskavá pleť vyzerá vizuálne potešujúce.

matt.jpg

2019 na jar a leto Lineapelle VS "MOS" cestovateľ

19 jarné a letné trendy Dámske tašky Trend kníh na tému cestovateľov z celého sveta, trend tkanina používa vráskavá koža tkaniny, ktoré sú jednoduché a low-key a vyžarovať podstatu módy.

640.jpg

Vzor - olejomaľba

Prachový pocit olejomaľba môže udržať lesk po dlhú dobu. Krycej schopnosti a transparentnosť farby, maľovanie objektu je vyjadrené kompletne. Farba je bohatá a trojrozmerné textúry je silný.

640.webp (8).jpg

Remeslo - žakár

Mozaika vzor, vzor vypuklé zvyšuje trojrozmerný cítiť a textílie.

201805151840558633163.jpg