Toto nemal byť zanedbávaný v starostlivosti taška

- Jan 03, 2018-

Tašky sú nutnosťou pre naše kamarátky, a muži sú samozrejme nemožno podceňovať. Či už na prácu alebo dovolenku cestovanie, je nevyhnutné potrebné veci, ale mnohokrát, taška sa nosí alebo špinavé bude znížiť krásu a jeho hodnotu, následok vaku sa stal usilovný, ale tieto problémy možno predísť, niekedy používame proces tak dlho ako týmto problémom môžete vyhnúť pozornosť na malé detaily, takto hovorí, ste v mierových batoh venovať pozornosť aké problémy.


1 v hardvéri vyššie robiť dlhodobé dip vody zafarbené vody bude okamžite suché v súčastiach balíka zámok venovať pozornosť zaradenie tvrdé predmety, aby sa zabránilo treniu a poškodenia.


2, odmietol prikladať akýkoľvek štítok a lepiacou páskou, aby sa zabránilo odtrhnúť ľahko poškodiť povrch kože.


3, pre dlhú dobu kontakt so slnkom a Kúrenie, bude v prípade bielenie, zafarbenie a deformácie, takže vrecka pokiaľ je to možné sa obráťte na slnku po dlhú dobu.


4, vo vrecku miesto tvrdých predmetov a ostré zbrane, musíme venovať pozornosť celého balíka ostré zbrane a potom dať do balíka, taška najväčšej neuplatnil ťažké alebo ťažké plug položky, inak to bude vak veľmi ľahko deformácie a poškodenie.


5, mierových letný čas čo najmenej taška, rúk pot ľahko zarobiť tašky špinavá, pokiaľ je to možné použiť satchel.