Prvý globálny cestovný index batožiny sa spustí

- Jan 03, 2018-

Reportér z cestovnej batožiny tretej krajiny a koženej expozície, ktorá sa konala v Pinghu, Zhejiang, bude prvý globálny index cestovania a batožiny spustený v Šanghaji. Tento index bude založený na rozsiahlej analýze údajov, ktorá odráža celosvetovú aglomeráciu dizajnérskych a výskumných kapacít a vplyv značiek na obalovom priemysle, vytvorí referenčnú úroveň vývoja priemyslu.


Údaje ukazujú, že viac ako 20 000 čínskych výrobcov batožiny vyrába takmer 1/3 svetovej batožiny, sa stalo globálnym výrobným centrom pre batožinu. Ale domáce batožinové podniky dlhú dobu na export OEM-orientované, len v posledných rokoch postupne na domácom trhu, venovať pozornosť výstavbe vlastných značiek. Preto je dizajn produktu a budovanie značky nízka, vyjednávacia kapacita je slabá a tak ďalej, bol sužovaný domácimi batožinárskymi podnikmi. Teraz niektoré domáce podniky majú predvídanie návrhu batožiny a výrobu tašiek a medzinárodných trendov v kombinácii s plným vstupom na svetový cestovný a batožinový trh pokročilé radov.


Shijo, predseda združenia kožedělného priemyslu, Zhejiang Leather Association, povedal: "Medzinárodný trh vedúci postoj stavať na jednej strane, spoliehať sa na podniky, aby praktizovali dizajn, značku, riadenie a iné vnútorné sily, na druhej strane, celkový trh bude musieť zlepšiť právo hovoriť. " "Index je prirodzený diskurz správny.


Podľa úvodu, "Global Travel Bag Index" bude "medzinárodná móda Kapitál" Shanghai ako prepustenie hlavnej pozície. Index bude vedený tlačovou agentúrou Xinhua Shanghai Branch, ktorá má rozsiahle skúsenosti v oblasti domáceho indexového výskumu a integruje výskumné úsilie Národného indexového inštitútu a mnohých univerzít v Šanghaji. Index sa zameriava na globálny cestovný batožinový priemysel, Spojené štáty, Francúzsko, Japonsko, Nemecko a ďalších 20 hlavných krajín konkurencieschopnosti batožinového odvetvia kvantitatívneho hodnotenia systému, komplexnú analýzu rozvojovej cesty priemyslu.


Zhejiang provincie Pinghu námestník primátor Cai povedal: "Pinghu je jedným z troch hlavných priemyselných enklávy v Číne, je Čína cestovné batožina kapitál, vyrástol nováčik skupina, milovať čnosti batožiny, Ginza batožinu, ako je skupina vynikajúcich batožinových podnikov. Výskum a vývoj globálneho indexu cestovného a batožinového priestoru pomôže spoločnosti Pinghu plne zohrávať výhody lokalizácie priľahlého Šanghaja a zabezpečiť vysokorýchlostný kanál pre tradičné batožinársky priemysel Pinghu, ktorý urýchli transformáciu a vývoj, priamym dokovaním do Šanghaja a dokonca aj na svete. Za týmto účelom, v 24. deň, Zhejiang Pinghu konalo festival melón Lantern, Pinghu vláda a Xinhua News Agency Šanghaj pobočka podpísala dohodu o strategickej spolupráci, zadala Xinhua tlačová agentúra Šanghaj pobočka v Šanghaji vykonávať index, priemyselné hospodárstvo a zdroje cestovného ruchu na podporu práce.