Ako skrátiť výrobný cyklus a zlepšiť schopnosť rýchlej reakcie podnikov v oblasti odevných batožín?

- Jan 03, 2018-

Odevné batožiny značky Podnik, je módny priemysel, niekedy je kúzlo je čas, ktorý najprv na novom, kto rýchlejšie, môžu využiť príležitosť získať viac príležitostí, aby priniesli väčšie zisky, zatiaľ čo zníženie podnikových zásob, aby sa väčšie množstvo peňažných tokov , Rýchle, nielen vyžadujú schopnosť odozvy na marketing, kľúčový bod závisí aj od reakcie na dodávateľský reťazec výroby, ak nie je čas potrebný na dodanie, všetko je prázdne. Ideálnym prístupom je prechod prvého postupu jeden po druhom cez zadný proces, takzvaný výrobok s jedným kusom toku. Pri výrobe jedného kusu by sme mali venovať pozornosť 7 kľúčovým bodom v procese implementácie:


(1) Pri výrobných podmienkach prietoku "single piece Flow" z jedného kusu sa začalo najprv jedným kusom toku. Jednodielne tok je vykonať len jeden, prevod jeden, skontrolujte jeden, suroviny procesom spracovania a hotové výrobky. Tento druh práce vyzerá veľmi jednoducho, v skutočnosti to nie je jednoduché, neexistuje žiadny istý vzor, ​​ktorý by nasledoval.


(2) Zariadenie usporiadať podľa poradia spracovania, ale treba zdôrazniť, že výroba jednodielneho toku nevyžaduje pripojenie všetkého vybavenia v dielni, časť pripojenia je tiež žiaduca, a to aj pre špeciálne procesy, ako je odroda výrobkov, ktoré musia používať zariadenia alebo drahšie špeciálne vybavenie, nemusí byť vhodné na výrobu len jednej produktovej rady, ale ako spoločné používanie.


(3) Podľa rytmu času nie je produkcia čoraz lepšia, tým rýchlejšie, tým lepšie, mala by byť založená na dopyte na trhu a neustále upravovať výrobný rytmus. Obavy sú "koľko dnes musíme vyrábať", nie "koľko môžeme vyrobiť dnes".


(4) Školenie mnohých spoločností, aj keď použitie výrobných liniek v tvare písmena U, ale operátor je určený na určité operácie so zariadením, takýmto spôsobom, aj keď redukuje stredný inventár, ale nemôže upraviť počet výstupov podľa veľkosť.


(5) Použitie malého, lacného vybavenia alebo pomocných nástrojov To je tiež veľa domácich odevov a batožinových podnikov sú zmätené miesto. Mnoho domácich podnikov bolo v snahe o rozsiahle vybavenie, univerzálne (multifunkčné) zariadenie, výsledok je ťažké riadiť, použitie neefektívne, alebo zapríčinil veľký počet polotovarov nahromadených. Malé zariadenia sa ľahko pohybujú a prispievajú k prispôsobeniu rozloženia podľa zmien na trhu. Jednou z spoločností, ktoré koučujeme, je hodnota 300 000 juan plne automatického veľkého, vysokorýchlostného zariadenia na automatické otváranie vreciek, pretože rýchlosť, predchádzajúca montáž môže byť zabezpečená len vo veľkých množstvách, byť prijatý vo veľkých dávkach, čoho výsledkom je polotovar polotovarov s rozlohou 1200 kusov a výrobný cyklus dlhší ako tri dni. Odporúčame použiť otvorenú šablónu tašiek a pri realizácii toku výroby vo výrobnej linke tak, aby polotovary nie sú na sklade, výrobný cyklus len 5 bodov, výrazne skráti dodací čas.


(6) Usporiadanie typu "U", ak je výrobné zariadenie rozmiestnené, pracovníci z prvého zariadenia až po posledné vybavenie musia chodiť na dlhé vzdialenosti, čo vedie k vážnemu ľudskému odpadu. Preto výroba "z jedného kusu Flow" vyžaduje výrobné zariadenie v súlade s písmenom "U", aby sa od vchodu do východu vytvoril kompletný typ "U", takže môže byť veľkým znížením vďaka prenos medzi rôznymi procesmi spôsobenými pohybom, skrátenie času a manipulácia s odpadom, zvýšenie efektívnosti výroby.


(7) Štandardizácia normalizácie prevádzky si vyžaduje, aby každý pracovný pomer, každý pracovný postup mal pracovný návod a následne skontrolujte, či zamestnanci zodpovedajú požiadavkám pracovných pokynov, aby zamestnanci mohli byť prísne dodržiavaní stanoveného výrobného rytmu , Ak úloha nie je štandardizovaná, čas na výrobu výrobku nie je kontrolovaný, nemôže kontrolovať výrobný rytmus, ale tiež nemôže zaručiť vytvorenie "jedného kusu toku".