2018 Shanghai Bags Exhibition! Sledujte budúci vývoj čínskeho batožinového priemyslu

- Jan 03, 2018-

S rozvojom čínskeho cestovného ruchu v historickom období. Batožina ako nevyhnutný nástroj pre cestovanie ľudí, prosperitu a rozvoj cestovného ruchu určite podporí rozvoj čínskeho batožinového priemyslu. Blse 15th Shanghai medzinárodnej batožiny a koženej kabelky výstava tesne sledovať vývoj budúcnosti čínskeho batožinového priemyslu, sa bude konať v júni 2018 21-23. V Šanghaji Everbright Medzinárodné kongresové a výstavné centrum. Čína je jediná a veľká medzinárodná výprava batožiny.


Budúci trend vývoja prieskumu batožinového priemyslu a správy o predpovedi trhu z 2016-2020 Čína batožinového priemyslu na základe rokov záverov výskumu, v kombinácii s vývojom čínskeho trhu batožinového priemyslu, prostredníctvom vedúceho výskumného tímu na analýze batožinového trhu informácie, a spoliehajúc sa na vnútroštátne autoritatívne údaje a dlhodobú databázu monitorovania trhu, priemysel batožiny vykonal komplexné a dôkladné vyšetrovanie.


Čína je veľká výroba kožených tašiek, ale nie veľká krajina batožina značky, batožinové podniky dokonca aj svoje vlastné registrované ochranné známky nie sú, ako hovoriť o konkurencieschopnosti značky. Prieskum ukazuje, že záblesk veľa prípadov, batožinové podniky v Číne by si mali byť vedomí značky súťaže je, ktorí žijú dlhšie, než kto žijú lepšie ako dočasne, Čína potrebuje sto rokov značka a storočný obchod. Aby uspeli, musia podnikatelia najskôr vytvoriť vlastnú povedomie o značke. a značka konkurencieschopnosť je založená na značke stratégie, rovnaké, batožinové podniky chcú uspieť, musíme zlepšiť ich konkurencieschopnosť značky, Blse 15th Shanghai medzinárodnej batožiny a koženej kabelky výstava sa bude konať v júni 2018 21-23. v Šanghaji Everbright Medzinárodný dohovor a výstava Center, bude pre batožinový priemysel vytvoriť lepšiu platformu pre zobrazenie komunikácie.