Jednoduchý nylonový batoh

Jednoduchý nylonový batoh

1. Model č .: FF6043 2. Veľkosť: Šírka 30cm, Hrúbka 15cm, Výška 38cm. 3. Materiál: nylon 4. Farba: Vlastné 5. MOQ: 500ks / farba

Podrobnosti o produkte

Jednoduchý nylonový batoh

Rýchle detaily

Model č .: FF6043

Typ: Batoh

Pohlavie: ženy

Materiál: nylon

Farba: Vlastné

Veľkosť: Šírka 30cm, Hrúbka 15cm, Výška 38cm.

Minimálne množstvo: 500ks

Príležitosť: Všestranné

Typ uzáveru: Zips

Tvrdosť: mäkký

Tvar: Vedro

Materiál podšívky: plátno polyester

Počet rukovätí / popruhov: dva

Popis produktu

Jednoduchý nylonový batoh je perfektne kombinovaný s vysoko kvalitnou kožou a nylonom. Nylonová tkanina je vodoodpudivá, proti prachu, odolná voči opotrebovaniu, vybraná kvalitná.

Vzorové farby sú len čierne a tmavo modré, ale farby je možné vybrať z našej farebnej vzorky alebo zvyčajne ponúknutím kódu pantone.

všetky čierne bookbag.jpg


Použité zipsy sú v dobrej kvalite a hladko sa posúvajú. Na bočné vrecká sa používa silná prachová sada na zvýšenie bezpečnosti.

Štýl je príležitostný, funkčný, zabalený a prenosný - ideálny pre každodenné výlety, školy, vysoké školy, cestovanie na vonkajšej strane. Ľahká a hladká nylonová tkanina.Pirála a ľahko sa čistí, vodotesná.

Je to jednoduchý, roztomilý a ženský typ tašky. Moderný dizajn a viacúčelové zariadenie sa ľahko hodí na nákupnú a výletnú tašku. Značky pre dobrý batoh pre každodenné použitie.

Má dostatok priestoru na to, aby držal tú večer pre školy a každodenné potreby, ako sú učebnice, kalkulačka, krabice na obed, telové oblečenie, mobilný telefón, prenosné nabíjačky, MP3 prehrávače atď.

Zakryte vrecko navrhnuté v prednej časti na dáždniky alebo knihy, pohodlné vziať a držať. A všetky šitie sú pekné a pevné.

Robíme veľkoobchodné tašky, a sme továreň vrecia v Číne, ktorý ponúka kvalitné a veľmi pekné ceny.

Viac informácií nám pošlite e-mailom. Sľubujeme odpovedať do 24 hodín.

Hot Tags: jednoduchý nylon batoh, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, lacné, zvyk, hromadne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like