Plátená batoh

Plátená batoh

1. Model č .: FF6021 2. Veľkosť: 23 * 12 * 32cm 3. Materiál: plátno 4. Farba: čierna / Khaki / béžová / GreyBlue 5. MOQ: 500ks / farba

Podrobnosti o produkte

Plátená batoh

Rýchle detaily

Model č .: FF6021

Typ: batoh

Pohlavie: Ženy

Materiál: plátno

Farba: Čierna / Khaki / Béžová / GreyBlue

Veľkosť: 23 * 12 * 32cm

Minimálne množstvo: 500ks

Príležitosť: Všestranné

Typ uzáveru: zips

Tvrdosť: mäkký

Tvar: Vedro

Materiál podšívky: polyester

Počet rukovätí / popruhov: dva

Popis produktu

-Je to pekný batoh s jemným jemným plátnom, zdravý, ekologický, priedušný a odolný voči vlhkosti. Je odolný a silný, pohodlný a ľahký.

-Je to batoh na voľný čas, jednoducho ťahať popruh, môže byť ľahko byť kabelka.

- Navrhnutý s nastaviteľným pásom, môžete ho použiť ako batoh, ramenné vrecko a kabelku. Vyrobený z kvalitného plátna, je priedušný, umývateľný a odolný.

-Veľká kapacita príležitostný batoh je dodávaný v klasickom dizajne, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie, ktoré je možné používať pre viacúčelové, špeciálne vhodné na cestovanie, do školy, prácu, výlet alebo iné denné použitie.

- Naša kabrioletná taška, ako fantastické oblečenie, sa hodí pri mnohých príležitostiach, ako je práca, podnikanie, datovanie, nakupovanie, cestovanie, škola a budete sa cítiť príjemne nosiť.

- Hlavné vrecko dokáže prenášať denné náležitosti, ako sú dáždniky, knihy, mini pad atď. Vodeodolný príležitostný batoh udržuje vaše predmety ľahko namočené a poskytujú dobrú ochranu vašim potrebám.

- S dlhoročnou snahou sme dosiahli plné skúsenosti a schopnosti pri vývoji našich produktových radov podľa špecifikácií zákazníka. Môžeme poskytnúť kvalitné výrobky včas pre všetkých zákazníkov. - Taktiež naše výrobky sú v konkurenčnej cene. Tešíme sa na spoluprácu s vami úprimne, aby sme vytvorili s vami skvelú budúcnosť. Naše princípy poskytujú vynikajúcu kvalitu výrobkov a starostlivé služby, vopred spolu s vami ruka v ruke!

-Ak táto položka nespĺňa vaše očakávania, neváhajte nás informovať a náš servisný tím poskytne najlepšie riešenie.

dámy backpacks.jpg
best backpacks.jpg


Hot Tags: plátno batoh, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, lacné, na zákazku, hromadné, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like