Čierna a biela batoh

Čierna a biela batoh

1. model no: FF6049 2. Veľkosť: Šírka 30cm, výška 33cm, hrúbka 16cm 3. materiál: OXford 4. Farba: vlastné 5. MOQ: 500pcs/farba

Podrobnosti o produkte

Čierna a biela batoh

Stručný prehľad

Model č: FF6049

Typ: batoh

Pohlavie: muži, ženy

Materiál: OXford

Veľkosť: Šírka 30cm, výška 33cm, hrúbka 16cm (veľkosti len pre orientáciu)

Minimálne množstvo: 500pcs (len v sklade)

Príležitosti: univerzálny

Uzáverom typu: zips

Tvrdosť: mäkký

Tvar: vedierko

Obkladový materiál: Plátno Polyester

Počet popisovačov a pásy: dva

Popis produktu

Čierna je vždy na top predaj všetky farby, pri pridávaní biele pruhy, priniesť vitality do batohu. Celý sáčok je módne navrhnutý, hoci jednoduchý, ale minimalistický a nízky profil, je to pekný tvar, nie je ľahké byť disshaped a klasická kombinácia čiernej a bielej, nie je potrebné príliš výzdoba je už elegantné.

quality backpacks.jpg


Kvalitný ľahký oxford tkanina vybraný, vrecka je skvelý pre cestovné použitie, nie príliš ťažká na ramene, aj bez ruky batoh design. Je to vodu odpudzujúca a odolnosť proti opotrebeniu, taška je silný, a život dlhou životnosťou.

Šírka 30cm, výška 33cm, hrúbka 16 cm. zmestí ipad telefón, dáždniky, kozmetiky a peňaženky, atď, čierny batoh má veľkú kapacitu pre každodenné použitie.

Ľahký, odolný batoh predstavovať nastaviteľný polstrovaný ramenné popruhy a pohodlné predné a nack vrecká. Rozmerná hlavné vrecko s Dvojitý zips a malé predné vrecko s uzáverom na zips. Priestranná taška drží všetky triedy zásob a ľahšie. A vode odolná konštrukcia so skrytým uzáverom chráni vaše veci v mrholenie.

nylon backpack.jpg


Hot Tags: Čierna a biela batoh, Čína, výrobcov, veľkoobchodných, lacné, vlastné, bulk, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like